گروه رسانه های پیک برتر، قصد دارد با مشارکت در حوزه رسانه‌های آنلاین (وب سایت و اپلیکیشن) نسبت به توسعه سبد محصولات موفق فعلی خود اقدام کند.

مهمترین شرایط، تجربه، توان دانش و آورده های شما برای همکاری با ماست. ما به دنبال آن هستیم تا بهترین شرکا را برای خودمان بیابیم. ممکن است در برخی موضوعات تجربه‌ی ارزشمندی در کشور وجود نداشته باشد، در این حالت، ما به دنبال توانمندترین افراد یا تیم‌ها خواهیم بود. اولین قدم در راه مشارکت با ما، ثبت موضوع همکاری است. اگر موضوع همکاری مورد تایید قرار بگیرد، از شما خواسته می‌شود تا یک طرح با جزئیات مشخصی را تهیه کنید و در اختیار شرکت قرار دهید. ممکن است برای بررسی طرح از شما یک یا چند بار برای مصاحبه حضوری دعوت به عمل آید. در نهایت پس از ارائه موارد خواسته شده، با تایید کمیته بررسی داخلی شرکت، شما وارد پروسه مشارکت و سرمایه‌گذاری می‌شوید. جهت ثبت موضوع مشارکت تا 30 فروردین ماه فرصت دارید تا از طریق فرم ثبت نام اقدام کنید.

ما به ­­دنبال چه رسانه‌هایی هستیم؟

هدف ما مشارکت و سرمایه‌گذاری برای توسعه رسانه‌هایی است که:
*به کمک یک تیم تحریریه محتوا تولید و تامین می کنند یا بستری را برای ارائه محتوا توسط کاربران فراهم می کنند.
* مدل درآمدی رسانه در گام اول تبلیغات باشد البته ممکن است رسانه پس از ثبات مالی، مدل های درآمدی دیگری را نیز در آینده، در دستور کار خود قرار دهد.
* موضوع مورد نظر برای فعالیت رسانه، باید پتانسیل بالایی در جذب مخاطب دارا باشد یا نمونه های مشابه موفقی در دنیا بتوان برای آن مثال زد.
* در صورتی که رسانه متعلق به شما در حال فعالیت و دارای کاربران قابل توجهی باشد شانس مشارکت افزایش می یابد.
ما روی موضوعات خاصی محدودیت نداریم و هر موضوعی که شرایط ذکر شده فوق را دارا باشد از نظر ما صلاحیت بررسی دارد. اما برای مثال موضوعات موجود در تصویر می‌توانند نمونه‌هایی از مواردی باشند که گروه رسانه های پیک برتر در این حوزه‌ها رغبت به ایجاد رسانه دارد.

ثبت موضوع

تا 30 فروردین ماه 1396 فرصت دارید تا موضوع رسانه مورد نظرتان را با ما در میان بگذارید.

بررسی موضوعات

موضوعات پیشنهاد شده حداکثر تا تاریخ 15 اردیبهشت ماه 1396 مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

ارائه مستندات

درصورت پذیرش موضوع مشارکت از شما خواسته می شود تا حداکثر ظرف مدت دو هفته جزئیات بیشتری در مورد رسانه ارائه شود.

مذاکره حضوری

پس از ارائه مستندات مورد نظر از شما دعوت خواهد شد تا به صورت حضوری امکان آشنایی بیشتر با تیم شما و رسانه متعلق به شما فراهم شود.

حصول توافق

تنها در صورتیکه خواسته ها و آورده ها مورد رضایت هر دو طرف باشد، توافق نهایی حاصل خواهد شد.

شروع همکاری

همکاری از یک تاریخ مشخص مورد توافق آغاز خواهد شد. ورود رسانه ها به شبکه جذب آگهی ممکن است همزمان با زمان شروع همکاری نباشد.

   

تماس با ما

  • آدرس: تهران خیابان شریعتی روبروی حسینیه ارشاد کوچه هدیه پلاک 6

  • شماره تماس: 02123050

  • رایانامه: invest.peyk@gmail.com

برای مشارکت با گروه رسانه های پیک برتر همین حالا اقدام کنید.
فرم ثبت موضوع مشارکت